Prohlédněte si vznikající bytové projekty nebo vybírejte z volných bytů a domů. Aplikace Cenová mapa vám poté prozradí, zda je cena nemovitosti odpovídající.


Cenová mapa

Přemýšlíte o koupi nebo prodeji bytu či domu? Pak potřebujete znát jeho skutečnou hodnotu. Naše jedinečná aplikace vám ji řekne.


Pokračovat do aplikace

Indexy, které vydáváme ve spolupráci s auditorskou firmou Deloitte vám poradí, zda je zrovna teď vhodná čas pro nákup či prodej nemovitosti.


Deloitte Develop a Real Index
Aktuality a informace rezidenčního trhu

Naše indexy a aktuality vám řeknou vše o vývoji na realitním trhu.


Prohlédnout zprávy


Důležité odkazy

Všechny užitečné odkazy na jednom místě.


Zobrazit odkazy

V jaké části města se nejlépe žije? Je zrovna teď čas vhodný na hypotéku? Čtěte náš blog o bydlení a budete vědět vše.

Díky novému partnerství dodáváme data Asociaci developerů

V minulém týdnu jsme uzavřeli strategickou spolupráci s Asociací developerů. Díky této dohodě tak portál CenovaMapa.org získává dalšího významného partnera a stává se na trhu klíčovým nezávislým nástrojem, který umožňuje vyhledávat a analyzovat informace o cenách rezidenčních nemovitostí v České republice. Asociace developerů zase bude mít průběžný přístup k širším analýzám a datům pro své členy.

Dvě unikátní stavby, kde přijde bydlení na pořádný balík

Úvěrové sazby hypoték jsou rekordně nízko, tak proč se trochu nerozšoupnout a nepořídit si nový byt rovnou v jednom z následujících projektů. Mít trvalé bydliště v nejvyšší obytné budově na západní polokouli prostě potěší.

Nájem vs. podnájem - víte, v čem se liší?

Dvě podobná slova, dvě úplně jiné situace. Vědět, jaký je rozdíl mezi nájmem a podnájmem, se hodí, i když zrovna teď byt nesháníte. Kdo ví? Třeba si k sobě někoho do podnájmu také vezmete.